ΧΡΥΣΗ ΒΙΒΛΟΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ
1997 – 1998 CALCETTO – ΑΘΗΝΑ ’90 —– —–
1998 – 1999 ΑΟ ΚΟΣΜΟΣ Β.Π. —– —–
1999 – 2000 CALCETTO – ΑΘΗΝΑ ’90 —– —–
2000 – 2001 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΟΦ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
2001 – 2002 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ ΔΙΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ
2002 – 2003 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ ΑΟ ΚΟΣΜΟΣ Β.Π. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
2003 – 2004 ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΑΟ ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
2004 – 2005 ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ
2005 – 2006 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ ΟΦ ΓΕΡΑΚΑ ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ
2006 – 2007 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ
2007 – 2008 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ ΑΟ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΣΑΛΑΣ ΕΚΠ. «Ο ΠΛΑΤΩΝ»
2008 – 2009 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
2009 – 2010 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ ΑΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ
2010 – 2011 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ
2011 – 2012 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ
2012 – 2013 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ
2013 – 2014 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Β’ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
2014 – 2015 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ ΑΟΦΠ ΤΑΡΑΧΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
2015 – 2016 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ ΡΕΘΥΜΝΟ FUTSAL ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ
2016 – 2017 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΘΛ. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΑΚ. ΑΘΗΝΑΣ ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ
2017 – 2018 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΑΕΚ
2018 – 2019 ΑΕΚ ΡΕΘΥΜΝΟ FUTSAL ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
2019 – 2020 ΑΕΚ ΦΑΛΗΡΟ FUTSAL ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ (COVID)
2020 – 2021 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2021 – 2022 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΛΑΡΙΣΑ FUTSAL ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
2022 – 2023 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΕΚ
2023 – 2024 AEK ΠΑΟΚ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ18
ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ
1997 – 1998 ΑΟ ΚΟΣΜΟΣ Β.Π. —–
1998 – 1999 ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ —–
1999 – 2000 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ —–
2000 – 2001 ΕΛΠΙΔΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ —–
2001 – 2002 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ —–
2002 – 2003 ΕΛΠΙΔΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ —–
2003 – 2004 ΖΑΚΥΝΘΟΣ —–
2004 – 2005 ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ —–
2005 – 2006 ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ —–
2006 – 2007 ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ —–
2007 – 2008 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ
2008 – 2009 ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ
2009 – 2010 ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
2010 – 2011 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
2011 – 2012 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ
2012 – 2013 ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ
2013 – 2014 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
2014 – 2015 ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ
2015 – 2016 ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ
2016 – 2017 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ
2017 – 2018 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
2018 – 2019 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2019 – 2020 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
2020 – 2021 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΕΚ
2021 – 2022 ΑΕΚ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2022 – 2023 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΕΚ
2023 – 2024 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ17
ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ
2023 – 2024 ΑΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ16
ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ
1997 – 1998 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ —–
1998 – 1999 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ —–
1999 – 2000 ΧΑΛΚΙΝΕΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ —–
2000 – 2001 ΖΑΚΥΝΘΟΣ —–
2001 – 2002 ΟΦ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ —–
2002 – 2003 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ —–
2003 – 2004 ΕΛΠΙΔΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ —–
2004 – 2005 ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ —–
2005 – 2006 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ —–
2006 – 2007 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ —–
2007 – 2008 ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ
2008 – 2009 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ
2009 – 2010 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ ΟΦ ΓΕΡΑΚΑ
2010 – 2011 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ «Γ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ»
2011 – 2012 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ
2012 – 2013 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ
2013 – 2014 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2014 – 2015 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
2015 – 2016 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ
2016 – 2017 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2017 – 2018 ΠΑΟ/ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΑΛΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ
2018 – 2019 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2019 – 2020 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
2020 – 2021 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
2021 – 2022 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΑΟ ΣΑΛΑΣ ΑΠΣ ΚΟΜΠΡΑ
2022 – 2023 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2023 – 2024 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ15
ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ
2020 – 2021 ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΟ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΣΑΛΑΣ
2021 – 2022 ΑΠΣ ΚΟΜΠΡΑ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ
2022 – 2023 ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΑΟ ΣΑΛΑΣ ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΑΟ ΣΑΛΑΣ
2023 – 2024 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14
ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ
1999 – 2000 ΧΑΛΚΙΝΕΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ —–
2000 – 2001 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ —–
2001 – 2002 ΧΑΛΚΙΝΕΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ —–
2002 – 2003 ΟΦ ΓΕΡΑΚΑ —–
2003 – 2004 ΟΦ ΓΕΡΑΚΑ —–
2004 – 2005 ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ —–
2005 – 2006 ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ —–
2006 – 2007 ΟΦ ΓΕΡΑΚΑ —–
2007 – 2008 ΑΚΑΔΗΜΙΑ «Γ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ» ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ
2008 – 2009 ΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ
2009 – 2010 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΠΑΕ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ
2010 – 2011 ΑΚΑΔΗΜΙΑ «Γ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ» ΑΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΤΑΥΡΟΥ
2011 – 2012 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ ΑΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΤΑΥΡΟΥ
2012 – 2013 ΑΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΤΑΥΡΟΥ ΑΣ ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2013 – 2014 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ ΟΦ ΓΕΡΑΚΑ
2014 – 2015 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2015 – 2016 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2016 – 2017 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ
2017 – 2018 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΕΚ
2018 – 2019 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ
2019 – 2020 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ (COVID)
2020 – 2021 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2021 – 2022 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΕΚ
2022 – 2023 ΑΕ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2023 – 2024 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΑΟΒ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ13
ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ
2019 – 2020 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ (COVID)
2020 – 2021 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
2021 – 2022 ΑΘΛ. ΕΠ. ΑΚ. ΑΘΗΝΑΣ ΑΘΛ. ΕΠ. ΑΚ. ΑΘΗΝΑΣ
2022 – 2023 ΑΕΚ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
2023 – 2024 ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ12
ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ
2005 – 2006 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ —–
2006 – 2007 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ —–
2007 – 2008 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ
2008 – 2009 ΑΚΑΔΗΜΙΑ «Γ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ» ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ
2009 – 2010 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ
2010 – 2011 ΑΚΑΔΗΜΙΑ «Γ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ» ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ
2011 – 2012 ΟΦ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕΚ
2012 – 2013 ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ
2013 – 2014 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΠ
2014 – 2015 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ
2015 – 2016 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟΝ ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
2016 – 2017 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ
2017 – 2018 ΑΕΚ ΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Β.Π.
2018 – 2019 ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΕΚ
2019 – 2020 ΑΟ ΠΑΡΝΗΘΑ ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ (COVID)
2020 – 2021 ΑΕ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΕ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
2021 – 2022 ΑΕΚ ΑΕΚ
2022 – 2023 ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΠΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
2023 – 2024 ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ11
ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ
2019 – 2020 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ (COVID)
2020 – 2021 ΑΕΚ ΑΕΚ
2021 – 2022 ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
2022 – 2023 ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
2023 – 2024 ΑΕΚ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ10
ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ
2015 – 2016 Λ.Ι.Β.Ο.Ρ.Ν.Ο. —–
2016 – 2017 ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΟΑΣΑ —–
2017 – 2018 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ ΑΕΚ
2018 – 2019 ΑΕΚ ΑΟΝ ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
2019 – 2020 ΑΠΣ ΑΝΟΙΞΗ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ (COVID)
2020 – 2021 ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
2021 – 2022 Γ.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΕΚ
2022 – 2023 ΑΠΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕΚ
2023 – 2024

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ9
ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ
2021 – 2022 ΑΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΕΚ
2022 – 2023 ΑΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ
2023 – 2024 ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ
2022 – 2023 ΑΕΚ ΑΕΚ
2023 – 2024 ΑΕΚ ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΑΣ