Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Σάλας εύχεται σε αθλητές/αθλήτριες, προπονητές/προπονήτριες, διαιτητές, διοικήσεις των σωματείων-μελών της και σε όλους τους φίλους του Ποδοσφαίρου Σάλας, Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση
![](https://epssalas.gr/wp-content/uploads/2024/05/ΚΑΡΤΑ-SITE.png)
Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Σάλας εύχεται σε αθλητές/αθλήτριες, προπονητές/προπονήτριες, διαιτητές, διοικήσεις των σωματείων-μελών της και σε όλους τους φίλους του Ποδοσφαίρου Σάλας, Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση